Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Still no reply from Avianca

avianca

Avianca mailler attım olmadı, facebook sayfalarına bir post yazdım, sorunu çzeceklerini söylediler, bekledik, hiç bir şey olmadan oradan o post’u da silmişler. Partnerleri Taca airlines sayfasına artık giremiyorum bile. Muhtemelen blokladılar. 2800 dolarlık zararı ödemek yerine benden kaçan, görmezlikten gelen koca bir havayolu şirketinden bahsediyoruz.

My luggage damaged, my money lost and Avianca Airlines doesn’t even reply or offer me a real solution. Instead of this They delete my post I wrote to their facebook page. Their partner TACA also blocked me from their page. They don’t reply to e-mails or facebook messages. Instead of dealing with the issue, they escape and ignore.

24 Mart 2013 2 Yorum Short URL
 • Daha da aviancayla ucmam, Gol daha iyi
  avianca’dan ben de hic iade alamadim. webden bilet almama izin vermeyip sonra cekmis hesabimdan parayi. butun faturalari, printscreenleri sao paolo adreslerine gonderdigim posta da geri geldi. o kadar buyuk sirket, bu kadar da vurdum duymaz
  (pardon sitene ilk yorumunu bir bilet hakkinda yazdim)

  cagil

  04 Haziran 2014

 • Paranın yarısını geri almayı başardım :D Ama çok uğraştırdılar inan ömrümden gitmiştir baya o sinir anları yüzünden.

  CagriCankaya

  23 Haziran 2014

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment