Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Presentation in Polis University

polis1

This is Polis University of architecture and design located in Tirana. It looks like a science fiction movie set with it’s interesting architecture. I loved the flying rooms around and the big hall.

Burası da Polis üniversitesi. Adı Polis ama polislikle falan alakası yok. Tasarım ve mimarlık okulu. Biraz bilim kurgu setine benzeyen bu okul Tirana’nın genel görüntüsünden o kadar zıt ki anlatamam.

polis2

I checked the student’s works on the road the presentation saloon.

Havada duran manzaralı bölmeleri çok sevdim bu okulda. Öğrenciler de tatlı ilgili kişilerdi. Koridorlarda işleri inceleyerek sunum odasına girdim.

polispre1

The conference room was already full of people when I step in. I quickly set up my laptop and stuff to start my show.

İçeri girdiğimde salon neredeyse dolmuştu bile. Apar topar bilgisayarı çıkarıp sunuma başladım. Do it now not later fazla eskidi, Abnormal ise çok uzun diye ilk kez Tedx Alsancak sahnesinde sunduğum “Hayat Okulu” sunumunun üzerinden İngilizce anlatmaya karar verdim. Gayet de zevkli oldu. Onu bitirince Abnormal’ı açıp oradan da bazı işleri gösterdim. Güzel güldük eğlendik. Karışıklı bir sunum oldu son derece doğaçlama. Yalnız yeni bir sunum daha yapmamın zamanı geldi gibi güncel işleri ve bilgileri de ekleyerek.

polispre2

Meeting with young designers and architectures of Albania. Presentation gone very well, I received nice messages to my inbox after the talk. Some students wanted to have photo with me and I was the rock star designer again.

Genç tasarımcılarla ve mimarlarla buluşup sohbet etmek kadar keyifli ne olabilir. Sunumdan sonra en üst kataki kafetaryalarında kahve de içtik. Profosörleri gelip bizim okulda gelip zaman zaman ders verir misiniz dedi. Ben de uçağımı kalacak yerimi ayarlarsanız tabi gelirim dedim. Pek tabi dediler ve önümüzdeki tasarım etkinliklerinde beni davet edeceklerini söylediler. Design week Tirana vb bir kaç etkinliği düzenliyorlarmış.

polispre3

Group photo with some of the students in the conference room.

Sunum bitti, ekipmanı topladım, tebrikleri aldım ve giderken kalan arkadaşlarla bir de grup fotosu çektik. Mis gibi gençler hepsi pek tatlıydı.

28 Kasım 2013 Yorum Yapılmamış Short URL

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment