Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Fashion show in Guatemala

shoppingmall

A shopping center from Guatemala. From the day I went to see movie “Flight” just before my long journey back to Istanbul. Well my plane didn’t crushed but all the other possible bad stuff, they happened one by one. :(

Guatemala’dan bir alışveriş merkezi. Eve dönmeden hemen önce “Flight” filmine gittiğimiz günden. Uçakta sıkılmayım her tribülansda heyecan yapıyım diye gittim bu filme. Sonuçta benim uçak düşmedi ama bir yolculukta olabilecek diğer her aksilik yaşandı, kaçan uçaklar, tartışmalar, çalınan para vb…

fashion4

Last night out in Guatemala. A club I don’t even remember the name. A new place. Full of people. Everybody’s dancing. Parking lots are all full.

Guatemala’da son gecem. Şehrin en yeni, en popüler gece mekanı. Adını bile unuttum ama park yeri bile zor bulduk. Kalabalık, cükke cükke, itiş kakış bir yer. Biramı içtim etrafı kestim çıktım gittim.

fashion3

I also entered the Guatemala fashion show just before I ran to my plane. My name was Christian Sega :) Yes I entered here with a fake name. It wasn’t my idea. My friend from Saatchi&Saatchi, Jonas told me to do that. Because my name was not on the list. So I used someone else’s name.

Son gece uçağa koşmadan hemen önce bir de Gutemala moda showuna gittik Saatchi&Saatchi’den 2-3 arkadaşla. Arkadaşım Jonas’ın önerisi üzerine içeriye Christopher Sega ismiyle girdim. Sonuçta davetliler listesinde gerçek adım yoktu. Biz de davetli olduğunu düşündüğümüz bir ismi söyledik. Tuttu. Girdik :)

fashion2

Some scenes from the runway. The concept was “Pastel”

Podyumdan bir kaç kare. Konsept pastelmiş ama renklerin çoğu fosforlu ya da süper satürasyonlu renklerdi. Pastel mastel yalan olmuş. Bu fotoğraftakiler gene temaya en yakın olanlar :)

fashion1

Event ended a bit earlier than we expected because of the rain and the weather was quite cold than session’s standards.

Hava zaten soğuktu, biz uzun kollularla donarken kızlar yarı çıplak podyumda neler hissediyorladır tahmin edemiyordum. Üstüne bir de yağmur başlayınca parti biraz erken bitti.

13 Mart 2013 Yorum Yapılmamış Short URL

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment