Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Paranoid Android night.

paranoidandroid1

This is a club located just opposite of my hostel. It’s like 5 steps away and today my friends from the agency are playing here. They have a band named Paranoid Android.

Burası benim hostelden 5 adım uzaklıkta bir mekan. Şehrin en popüler eğlence mekanlarından biri. Bu gece ajanstan arkadaşlarım çalıyor ve ben de onları dinleyip eğlenmek için yerimi aldım. Balkonda güzel bir masam var. 

paranoidandroid2

Here comes the Paranoid Android show! They are awesome at stage. Specially the ending was quite nice.

Paranoid Android güzel iş çıkardı. Birlikte çalıştığım insanların gizli bu kimliklerini bilmiyordum. Aslında ajansın alt katında devamlı davul ve klavye sesleri geliyordu akşam 5′ten sonra ama onu reklam müziği çalışması falan sanıyordum meğer sahne hazırlıkları ve provalarmış.

paranoidandroid3

The second band came in to stage and they were also very great. Big team, lots of different instruments. They must be quite popular because all the crowd were singing with them and joining to songs.

İsmini hatırlayamadığım diğer grup da çok çok iyiydi. Kalabalık ve bir çok farklı enstrümandan oluşan bir ekibe sahipler. Kadının sesi inanılmaz güçlü ve tüm kalabalık şarkılara eşlik ediyordu. Muhtemelen burada popüler bir gruplar.

paranoidandroid4

After the show. Drinking with Paranoid Android.

Paranoid Android ile show sonrası keyfi.

07 Kasım 2013 Yorum Yapılmamış Short URL

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment